MetrixLab otwiera biuro w Polsce

MetrixLab otwiera biuro w Polsce

press release

MetrixLab otwiera biuro w Polsce – pierwsze w Europie Środkowo-Wschodniej

Warszawa, 27 czerwca 2022: 1 czerwca MetrixLab otworzyło nowe biuro w Warszawie. Polskie biuro będzie pierwszym oddziałem międzynarodowej agencji badawczej w Europie Środkowo-Wschodniej. MetrixLab wchodzi na rynek polski w wyniku rosnącego zapotrzebowania lokalnych i globalnych klientów na badania w regionie. Mając polski zespół na miejscu, firma będzie mogła być bliżej klientów i lepiej odpowiadać na ich potrzeby badawcze i biznesowe oferując dopasowane dla nich rozwiązania. 

Łukasz Głowacki będzie zarządzał rozwojem MetrixLab w Polsce. Łukasz zdobywał doświadczenie w badaniach rynku, obsługując klientów z wielu różnych branż. Przez ostatnie 5 lat pracował w Ipsos, gdzie wspierał klientów w rozwoju ich marek oraz zwiększeniu efektywności komunikacji. “MetrixLab stwarza nowe możliwości i oferuje świeżą perspektywę w zbieraniu insightów. Jest to szybko rosnąca, globalna firma wyposażona w świetne narzędzia badawcze i obsługę klienta na najwyższym poziomie, więc ma wszystko, co pozwala na budowanie dobrych i silnych relacji z klientami” mówi Łukasz. Polski zespół badawczy tworzy również Paulina Borowska, Senior Research Manager i Hubert Sulima, Research Process Manager, a kolejne osoby dołączą wkrótce.

Jon Arthurs, Managing Director of European Development w MetrixLab, mówi: „Jesteśmy wciąż na naszej ścieżce szybkiego rozwoju, globalnie i w Europie i cieszę się, że możemy ten rozwój kontynuować tu, w regionie. Nasze nowe biuro w Polsce jest pierwszym w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest to ekscytujący etap w naszych planach. Chcemy dostarczać wsparcie i ekspertyzę zarówno dla lokalnych, jak i regionalnych klientów i pomagać ich biznesowi rosnąć. Cieszymy się, że to Łukasz zarządza rozwojem naszego biznesu w Polsce, z uwagi na jego duże doświadczenie w wielu branżach i w pracy z różnymi rozwiązaniami badawczymi. Jego pasja i wiedza w zakresie badań i marketingu idealnie wpasowuje się w nasz zespół.”

O MetrixLab

MetrixLab jest szybko rosnącą, globalną agencją zajmującą się badaniami rynku, która wychodzi poza schemat tradycyjnych sposobów zdobywania insightów. Łącząc dynamicznie rozwijającą się technologię, w tym rozwiązania AI, z wiedzą ekspercką z różnych źródeł i prawdziwie partnerskim podejściem, pomaga lokalnym i globalnym klientom zwiększać pewność i efektywność ich decyzji. MetrixLab oferuje szeroki wachlarz rozwiązań od etapu inspiracji po pomiar efektywności wprowadzonych rozwiązań, stworzony tak, aby dopasować się do różnych poziomów budżetu i potrzeb biznesowych.

Operuje na 90 rynkach i jest partnerem dla ponad połowy ze 100 największych marek świata. MetrixLab jest częścią Macromill Group.

Jon Arthurs Sustainability Practice Lead

Jon Arthurs

Lukasz Glowacki

Łukasz Głowacki

Email sent popup